Naše lekce

SKUPINOVÉ LEKCE


Ashtanga Jóga 

Dana Cais

Ashtanga jóga je dynamickým stylem jógy. Pozice plynou společně s dechem. Z Ashatngy se vyvinulo mnoho populárních stylů jógy (Powerjóga, Vinyasa jóga ...). Ashtanga jóga vyžaduje pravidelnou fyzickou praxi, která se zlepšuje ruku v ruce s trpělivostí, disciplínou a ochotou na sobě pracovat. Nedílnou součástí je práce s dechem. Série cviků na sebe navazujících pozic je celkem šest, první dvě série však vystačí na několik let nebo i na celý život.
Jedinou kvalifikací k praxi Ashtanga jógy je však odhodlání cvičit "objevit se" na podložce co nejčastěji a odvaha změnit svoje zažité fyzické i mentální stereotypy. Ashtanga je tu pro všechny lidi. 


Ranní Jóga

Dana Cais

Ranní jóga pomůže správným způsobem nastartovat Váš den. Jóga, která protáhne celé tělo a dá mu energii v krátkých sestavách. Je vhodná jak pro začátečníky tak i pokročilé. 

Power Jóga

Kateřina Fikarová

Power jóga vychází z klasické hatha jógy. Ovšem je o něco fyzicky náročnější a zaměřena na protažení a posílení svalů celého těla. Jednotlivé ásany se dynamicky střídají a důraz je kladen zejména na sílu a ohebnost. Rozvíjí koncentraci, vědomé ovládání těla. Je vhodná na hubnutí nebo udržení váhy a pomáhá k navození psychické i fyzické relaxace. 

Dynamická flow Jóga

Vendula Jančaříková

Také je odvozena z hatha jógy, ale její tempo je rychlejší. Stejně tak přechody mezi pozicemi jsou na vlně flow, tedy způsobem plynutí mezi ásanami. Lekce se hodí pro ty, kteří hledají dynamické a náročnější cvičení. Pomocí plynulého přechodu mezi ásanami se celé tělo posílí, prohřeje a nedovolí mysli utíkat k úkonům, které nás doma nebo v práci čekají.

Relax aroma jóga

Vendula Jančaříková

Relax jóga... cvičení, relaxace a správná technika dechu. To je relax jóga. Jemná lekce, která zbavuje stresu. Harmonizuje centrální nervový systém, probouzí meridiány a tím ovlivňuje funkci vnitřních orgánů. Díky uvolnění svalového napětí dochází k uvolnění mysli a spuštění regeneračních procesů. Praxe je vhodná pro všechny. Lekce je doplněna aromaterapií, z níž získáme další benefity pro zdraví a psychickou pohodu.

Polední jóga

Kateřina Fikarová

Lekce jógy s přiměřenou dynamikou zaměřená na restart těla, duše i mysli v průběhu dne. Vhodná pro všechny, kteří se chtějí zdravě protáhnout, zaposilovat i zrelaxovat. Uvolníme ztuhlá záda, doplníme energii cvičením, dopřejeme mysli na chvíli odpojení. Výborná příležitost zpestřit si polední pauzu a udělat něco pro sebe.

Zdravá Jóga

Veronika Svobodová

Tato lekce je vhodná pro všechny věkové kategorie. Zejména pro ty, kteří by rádi se cvičením jógy začali nebo se potřebovali vrátit zpátky do kondice ať už po dlouhé pauze nebo postupném návratu k pohybu po úrazech, operacích nebo nemoci.
Lekce propojuje základní jogínské pozice spolu s rehabilitačním cvičením pod vedením fyzioterapeuta. Během cvičení zaměřujeme svou pozornost na dýchání pomocí dechových technik, které nám pomohou jednotlivé pozice více prožít a začít si své tělo více uvědomovat. Zároveň se během cvičení využívá prvků z rehabilitační metody dle Ludmily Mojžíšové, která spočívá v šetrné mobilizaci páteře, žeber a kloubů, v uvolnění a protažení zkrácených svalů a posílení svalů oslabených.

Wheel Jóga

Kamila Kašparová

Cvičení s yoga wheelem (speciální sportovní pomůckou) má vynikající výsledky při řešení problémů s rovnováhou, pohybovým aparátem a používá se také pro zmírnění bolestí zad. Wheel Yoga, která se cvičí se speciálním kruhem, je zábavný a chytrý cvičební systém. Je určena nejen zdatným jogínům, kteří hledají zpestření své praxe, ale také úplným začátečníkům. Posiluje hluboký stabilizační systém, protahuje a učí správnému držení těla. A to formou, u které se určitě nebudete nudit.

Jemná jóga

Nikola Dryjáková

Během lekce jemné jógy se zaměříme na dechové techniky, postupné protažení celého těla, správné provádění jednotlivých ásan (jógových pozic) a závěrem na relaxaci, která pomáhá zregenerovat tělo po cvičení. Lekce je pomalejší a je vhodná i pro úplné začátečníky. Cvičení na této lekci je nenáročné a vedené v klidném tempu. Dozvíte se, jak správně cvičit základní jógové pozice. Každá hodina je zakončena uvolňující relaxací.

INDIVIDUÁLNÍ LEKCE


Vyhovuje Vám spíše individuální přístup nebo cvičení v malé skupince? Nabízíme Vám možnost  individuálních lekcí jógy s certifikovanými instruktory. Tyto lekce jsou vhodné, pokud máte konkrétní zdravotní omezení nebo se pouze chcete zdokonalit v jednotlivých pozicích.

Individuální lekce je určena pro 1 - 4 osoby v délce trvání 60 minut.

Lekci si můžete rezervovat prostřednictvím emailu mistoprojogu@gmail.com nebo na tel. čísle 722 942 629.


PERMANENTKY


Ve studiu je pro Vás připravena možnost zakoupení permanentek na skupinové i individuální lekce jógy. Bližší informace o cenách permanentek naleznete v našem ceníku.

DÁRKOVÉ POUKAZY


Pokud nevíte jakým dárkem potěšit své blízké, máme pro Vás možnost zakoupení dárkového poukazu na skupinové nebo individuální lekce dle vašeho výběru.

Dárkové poukazy je možné zakoupit u nás ve studiu.


PROVOZNÍ ŘÁD

Platnou rezervací a vstupem do studia souhlasíte s dodržováním provozního řádu.