O nás

Veronika Svobodová

Lektorka, majitelka

Józe se věnuji již spoustu let. Ze začátku jsem jógu cvičila jen kvůli protažení zkrácených svalů. A mezi tím jsem musela vyzkoušet všechny trendy různých kardio a silových lekcí jako jsou crossfit, kruhové tréninky, spinnig atd. V průběhu toho jsem naplno studovala a současně pracovala. To všechno si vybralo svou daň v podobě probdělých nocí a nespočetných záchvatů migrén a bolestí hlavy. Byla jsem unavená a při tom jsem měla sílu pouze "na lehké cvičení jógy". A zjistila jsem, že po cvičení jsem klidnější, mám více energie a konečně i ta hlava mě přestala bolet. To mě přirozeně vedlo k tomu, že jsem jógu začala cvičit pravidelně a úplně jí propadla.

Rozhodla jsem se ke změně práce, složila zkoušky a získala certifikát mezinárodního instruktora jógy. Nyní si plním sen a provozuji jógové studio.

V současné době se také naplno věnuji své malé dceři. Jinak jsem také fyzioterapeutkou na Rehabilitačním oddělení nemocnice v Kladně.

Těším se na naše společné lekce.


Kde nás naleznete:

Naše studio se nachází v samotném centru města v ulici Havířská 568, Kladno, 272 01. Havířská ulice spojuje pěší zónu (T.G. Masaryka) a ulici Zádušní (Střední zdravotnická škola).

Těšíme se na Vaší návštěvu.

Jak to u nás vypadá?

Zajímá Vás jak to u nás vypadá? Využijte možnosti virtuální prohlídky.

Budeme se na Vás těšit, až si přijdete užít jedinečnou atmosféru našeho studia a lekci jógy osobně.